Čeština Čeština English

A A A

pacient zdravotník media

Vítejte na webových stránkách Nemocnice Na Homolce

Informace, které zde naleznete, jsou určeny pacientům a jejich blízkým, kolegům ve zdravotnické veřejnosti a také všem, kdo se o naši nemocnici zajímají. Nemocnice Na Homolce se tradičně zaměřuje na léčbu nemocí kardiovaskulárních a nemocí neurologicko-neurochirurgických. V těchto oborech – tedy v péči o pacienty s nemocemi srdce a cév a o pacienty s nemocemi a poraněním mozku, míchy a páteře – poskytujeme naprosto komplexní spektrum moderních a klinicky ověřených diagnostických a léčebných metod, které má současná medicína ve vyspělém světě k dispozici. Zázemím pro poskytování těchto služeb je potom komplement oborů obecně interního a chirurgického charakteru a také rozsáhlý laboratorní a vyšetřovací komplex.

Naší snahou je přinášet pacientům moderní a co nejméně zatěžující medicínu – naši lékaři používají řadu tzv. minimálně invazivních metod léčby včetně robotické chirurgie, pacientům jsou k dispozici špičkové medicínské technologie.

Nemocnici však nedělají jen přístroje, tu dělají především lidé. Smysl naší činnosti je v pomoci při řešení vašich zdravotních obtíží. V Nemocnici Na Homolce se vám budou věnovat kvalifikovaní a erudovaní lékaři, sestry a další zdravotníci, na vaší léčbě budou spolupracovat multioborové týmy odborníků. Kvalita, bezpečnost, vstřícnost a lidský přístup pro nás nejsou jen prázdnými hesly, ale každodenní samozřejmostí naší činnosti. Chceme dělat maximum pro to, abyste se v naší nemocnici cítili dobře, abychom Vám uměli nabídnout „lék“ na Vaše zdravotní problémy a abyste se k nám, v případě potřeby, rádi vraceli..

Pojďte se k nám podívat:

 

Výběr oddělení