Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 18/07/2016 03:07

  Letní doporučení profesora Neužila

  Užijte si léta, vyrazte do přírody, provětrejte plíce, protáhněte svaly, pobavte se s přáteli. Chovejte se ale přiměřeně své kondici, varuje kardiolog.

  Více...
 • 27/06/2016 12:06

  Zprovoznění přilehlých komunikací

  Rekonstrukce komunikací v okolí Nemocnice Na Homolce jsou dokončené. Již zítra budou ulice Roentgenova i Šafránecká opět plně průjezdné. Díky tomu se i autobusem 167 podle jízdního řádu platného od 28. 6. 2016 dostanete až k horní vrátnici naší nemocnice.

  Více...
 • 15/06/2016 01:06

  Dvacet let úspěchů intervenční kardiologie a srdeční elektrofyziologie na Homolce

  Kardiocentrum Nemocnice Na Homolce pořádá ve středu 16. června slavnostní setkání s pacienty. Akce má být ohlédnutím za uplynulými dvaceti lety rozvoje zdejší intervenční kardiologie a srdeční elektrofyziologie, oborů, ve kterých Homolka dosahuje mimořádných výsledků. Mezi pacienty, kteří se akce zúčastní, budou i některé známé osobnosti.

  Více...
 • 23/05/2016 09:05

  Kardiologové z Homolky zahajují nový způsob léčby vysokého krevního tlaku v České republice

  Po světovém prvenství v léčbě vysokého krevního tlaku ultrazvukovým působením na karotické tělísko v počátku letošního roku se kardiologové z Nemocnice Na Homolce jako první v České republice rozhodli zahájit klinický výzkum nové možnosti léčby vysokého krevního tlaku, tentokrát za pomoci alkoholu. U pacientů, kteří nemají detekovatelné karotické tělísko je to další možná cesta k jejich léčbě.

  Více...
 • 12/05/2016 02:05

  Návštěva z Poslanecké sněmovny

  Ve středu 11. května navštívili naši nemocnici v rámci svého „turné“ po vybraných pražských zdravotnických zařízeních členové výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR v čele s předsedou výboru prof. MUDr. Rostislavem Vyzulou.

  Více...
 • 06/05/2016 01:05

  Ředitel Dr. Ing. I. Oliva poskytl tento týden rozhovor Hospodářským novinám

  Ve své žlutě vymalované, poněkud stísněné kanceláři v osmém patře Nemocnice Na Homolce působí Ivan Oliva odpočatě a uvolněně. Nebýt oparu na rtu, smál by se ještě víc. Je to paradox, nemine den, aby nevystoupili odboráři, někdo z vlády či lékařská komora a nemluvili o tom, jak Česku akutně chybí doktoři a sestry, že hrozí kolaps zdravotnictví.

  Více...

Výběr oddělení