Čeština Čeština English

A A A

Rychlý kontakt: 257 271 111

Pacient

Zde najdete informace pro pacienty a návštěvy

Zdravotník

Zde najdete informace pro odborníky

Média

Zde najdete informace pro média a veřejnost

Výběr oddělení Kvalita a bezpečnost Homolka Premium Care

Zobrazit všechny akce

Kongresové centrum Nemocnice Na Homolce

Archiv aktualit

Aktuality Nemocnice Na Homolce

 • 17/01/2017 10:01

  Zeptali jsme se za vás

  Spolu s primářem neurologie MUDr. Miroslavem Kalinou jsme navštívili nově vybudovanou neurologickou jednotku intenzivní péče, která byla v naší nemocnici otevřena na sklonku roku 2015. Primáře Kaliny jsme se zeptali na to, jak se nová „jipka“ osvědčila, jak by zhodnotil její přínos.

  Více...
 • 16/01/2017 03:01

  Přímý přenos z našich sálů sledovali účastníci kardiologického sympozia v Orlandu

  V pátek 13. 1. se Orlandu na Floridě konalo mezinárodní sympozium předních světových kardiologů a kardiochirurgů, kteří se zabývají poruchami srdečního rytmu. Sympozia se zúčastnili také naši kardiologové. Prof. Petr Neužil, MUDr. Jan Petrů a MUDr. Jan Škoda ve spolupráci se celým týmem připravili pro účastníky konference telemost – živý přenos na dálku z našich operačních sálů. Tímto způsobem demonstrovali nejnovější postupy v léčbě fibrilace síní.

  Více...
 • 09/01/2017 09:01

  Zeptali jsme se za vás

  První otázku v novém roce jsme položili primářovi cévní chirurgie prof. MUDr. Petru Štádlerovi, Ph.D.: Co mohou pacienti Nemocnice Na Homolce v oblasti cévní chirurgie očekávat v roce 2017?

  Více...
 • 06/01/2017 02:01

  Protichřipková opatření

  Nemocnice Na Homolce přijala opatření na ochranu pacientů a personálu před chřipkovou epidemií.

  Více...
 • 06/01/2017 08:01

  Rozhovor Lucie Výborné s primářem Klenerem

  Včerejším hostem Radiožurnálu byl primář naší neurochirurgie MUDr. Jan Klener. S moderátorkou Lucií Výbornou si povídali o mozkových operacích – například o moderních technologiích a speciálních technikách umožňujících složité operace mozku, o mozkových nádorech, o možnosti chirurgického řešení potíží s trojklaným nervem, o prasklých výdutích i o tom, co je na neurochirurgii fascinující.

  Více...
 • 12/12/2016 01:12

  Rozbíhá se spolupráce s Akademií věd

  8. prosince, na den přesně tři měsíce poté, co náš ředitel Ivan Oliva podepsal s předsedou Akademie věd ČR Jiřím Drahošem memorandum o spolupráci mezi oběma institucemi, uspořádali naši kardiologové na půdě Nemocnice Na Homolce společný odborný seminář. Prezentovali na něm zástupcům několika ústavů a pracovišť Akademie své výzkumné projekty.

  Více...

Výběr oddělení