Recepční na oddělení radiodiagnostiky

Tým radiodiagnostického oddělení přijme kolegu/kolegyni, která/ý doplní náš pohodový tým.

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz

Náplň práce:

  • Příjem a objednávání pacientů na RTG vyšetření
  • Správa dokumentace v souvislosti s agendou oddělení
  • Komunikace s pacienty
  • Administrativní podpora oddělení
  • Práce v nemocničním informačním systému

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v administrativě či zdravotnictví výhodou
  • Organizační schopnosti, pečlivost, přesnost, spolehlivost, trpělivost
  • Příjemné vystupování, schopnost komunikovat s vysokou mírou asertivity a empatie
  • Základní znalost práce na PC (MS Excel, Word, PowerPoint)
  • Znalost AJ výhodou nikoli podmínkou :)

Co Vám nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Přátelský kolektiv a dostatek času na zaučení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Osobní konto FKSP formou benefitní karty (dovolená, kultura, knihy, lékárna ad.)

  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
  • Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna, lekce jógy)
  • MultiSport kartu
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup:           Ihned nebo dohodou
Oddělení:        Radiodiagnostika

Zaujala vás tato pracovní pozice? Kontaktujte nás.

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Specialista náboru

Tel.:

+420 257 272 306 (pro zdravotníky)

Tel.:

+420 257 272 300 (pro nezdravotníky)

Mobil:

+420 734 264 364